Rýchlovarná kanvica ZILNER 2 l, zelená

Pevná a funkčná kanvica by v kuchyni nikdy nemala chýbať. Kanvica vám umožní efektívne prevariť vodu, a tak si vychutnať svoje obľúbené horúce nápoje (káva, čaj, bylinky a iné) alebo použiť vriacu vodu na rôzne kulinárske pochúťky.

20,90 €
Nie sme platcami DPH
Posledné kusy v sklade

Pevná a funkčná kanvica by v kuchyni nikdy nemala chýbať. Kanvica vám umožní efektívne prevariť vodu, a tak si vychutnať svoje obľúbené horúce nápoje (káva, čaj, bylinky a iné) alebo použiť vriacu vodu na rôzne kulinárske pochúťky. Rýchlovarná kanvica ZILNER ZL-103 je spoľahlivé a vysoko kvalitné zariadenie, ktoré spĺňa vyššie uvedené úlohy. Rýchlovarná kanvica ZILNER ZL-103 je luxusný kuchynský spotrebič, ktorý udržiava sterilné podmienky, má moderný dizajn a používanie je jednoduché. Zaručuje mnoho rokov prevádzky bez strachu z korózie a uvoľňovania škodlivých látok - vykurovacie teleso vyrobené z nehrdzavejúcej ocele.

Maximálna kapacita kanvice ZILNER ZL-103 je 2 litre, čo vám umožní pripraviť si obľúbené nápoje pre niekoľko ľudí na jeden štart. Rýchlovarná kanvica ZILNER ZL-103 sa vyznačuje sa zelenou farbou a tvarovaným a praktickým dizajnom, vďaka ktorému zdôrazňuje moderný štýl interiéru kuchyne a výrazne uľahčuje každodennú prípravu teplých nápojov. Svoju úlohu splní v domácnosti, na prázdninovom výlete aj v profesionálnej reštaurácii.

Rýchlovarná kanvica ZILNER ZL-103 je vyrobená z bieleho plastu, ktorý sa neprehrieva a chráni ruky užívateľov. Je vybavený funkčnou otočnou základňou o 360 ° C a externým indikátorom hladiny vody, vďaka ktorému je stabilný a umožní vám uvariť akékoľvek množstvo vody. Rýchlovarná kanvica ZILNER ZL -103 je antibakteriálny a bezpečný kuchynský spotrebič - nehrdzavejúca oceľ s hygienickými vlastnosťami, kontrolka, automatické vypnutie po horúcej vode a ochrana proti prehriatiu. Navyše sa ľahko čistí (vyberateľný a umývateľný filter).

Výkon 220-240 V, 50/60 Hz, 1850-2200 W

Kód: #96567

Tabuľka dát

Objem
2 l
Materiál
Nerezová oceľ
Plast
Hmotnosť
930 g
Farba
Biela
Zelená

Mohlo by vás zaujať aj