Rýchlovarná kanvica ZILNER 1,2 l, biela

Pevná a funkčná kanvica by v kuchyni nikdy nemala chýbať. Kanvica vám umožní efektívne prevariť vodu, a tak si vychutnať svoje obľúbené horúce nápoje (káva, čaj, bylinky a iné) alebo použiť vriacu vodu na rôzne kulinárske pochúťky. Rýchlovarná kanvica ZILNER ZL-102 je spoľahlivé a vysoko kvalitné zariadenie, ktoré spĺňa vyššie uvedené úlohy.

16,90 €
Nie sme platcami DPH
Posledné kusy v sklade

Pevná a funkčná kanvica by v kuchyni nikdy nemala chýbať. Kanvica vám umožní efektívne prevariť vodu, a tak si vychutnať svoje obľúbené horúce nápoje (káva, čaj, bylinky a iné) alebo použiť vriacu vodu na rôzne kulinárske pochúťky. Rýchlovarná kanvica ZILNER ZL-102 je spoľahlivé a vysoko kvalitné zariadenie, ktoré spĺňa vyššie uvedené úlohy. Rýchlovarná kanvica ZILNER ZL-102 je luxusný kuchynský spotrebič, ktorý udržiava sterilné podmienky, má moderný dizajn a používanie je jednoduché. Zaručuje mnoho rokov prevádzky bez strachu z korózie a uvoľňovania škodlivých látok - vykurovacie teleso vyrobené z nehrdzavejúcej ocele.

Maximálna kapacita kanvice ZILNER ZL-102 je 1,2 litra, čo vám umožní pripraviť si obľúbené nápoje pre niekoľko ľudí na jeden štart. Rýchlovarná kanvica ZILNER ZL-102 sa vyznačuje bielou farbou a tvarovaným a praktickým dizajnom, vďaka ktorému zdôrazňuje moderný štýl interiéru kuchyne a výrazne uľahčuje každodennú prípravu teplých nápojov. Svoju úlohu splní v domácnosti, na prázdninovom výlete aj v profesionálnej reštaurácii.

Rýchlovarná kanvica ZILNER ZL-102 je vyrobená z bieleho plastu, ktorý sa neprehrieva a chráni ruky užívateľov. Je vybavený funkčnou otočnou základňou o 360 ° C a externým indikátorom hladiny vody, vďaka ktorému je stabilný a umožní vám uvariť akékoľvek množstvo vody. Rýchlovarná kanvica ZILNER ZL -102 je antibakteriálny a bezpečný kuchynský spotrebič - nehrdzavejúca oceľ s hygienickými vlastnosťami, kontrolka, automatické vypnutie po horúcej vode a ochrana proti prehriatiu. Navyše sa ľahko čistí (vyberateľný a umývateľný filter).


Výkon 220-240 V, 50/60 Hz, 1850-2200 W

Kód: #96563

Tabuľka dát

Objem
1,2 l
Materiál
Nerez
Plast
Hmotnosť
0,92 kg
Farba
Biela

Mohlo by vás zaujať aj