Pekáč s kameninovým povrchom Zilner 6 l

Vhodné do rúry

2-dielny pekáč obdĺžnikového tvaru 39 centimetrov, objem 6,0 litrov, pekáč ZILNER je vyrobený z vysokotlakovej zliatiny hliníka odlievanej tlakom. Z oboch strán je pokrytý antiadhéznym sivým mramorom a keramickým povlakom

69,90 €
Nie sme platcami DPH
Posledné kusy v sklade

Pekáč sa skladá z hlbokého pekáča a ďalšieho pekáča/grilovacej panvice, ktorá funguje aj ako pokrievka. Pohodlné rukoväte. Dno je prispôsobené indukčným varným doskám na oboch stranách. Nádoby vyrobené technikou tlakového liatia pod vysokým tlakom významne prevyšujú nádoby vyrobené mechanickým vytláčaním.

Nepriľnavý mramorový keramický povlak je obohatený o granitové jemné frakcie, vďaka ktorým získa väčšiu tvrdosť. Je tvrdší ako klasický teflón, ale zároveň si zachováva svoje výhody: nehorí, dobre distribuuje teplo. Spája výhody liatiny a teflónového riadu. Má všetky výhody teflónu, je však odolnejší proti poškodeniu, dokonca prekonáva keramické povlaky. Vďaka tomuto typu povrchu je riad mimoriadne odolný voči poškriabaniu. Tento typ hrncov a panvíc umožňuje aj vyprážanie s minimálnym množstvom tuku, pretože riad sa ohrieva ako kameň a po celej svojej ploche vydáva teplo.

Kód: #96546

Tabuľka dát

Objem
6 l
Materiál
Kameninový povrch
Výška
8,5 cm
Pokrievka
Áno
Vhodné do rúry
Áno
Dĺžka
39 cm
Šírka
26 cm