Internetový obchod hrniec.sk vznikol ako obyčajný nápad pre niekoľkými mesiacmi a odvtedy na ňom pracujeme dňom i nocou. Myšlienka vznikla najmä z vlastnej skúsenosti, nakoľko sme zanietení milovníci kuchyne a dobrého jedla. Už dlhšiu dobu sme pociťovali nedostatočný výber kvalitných kuchynských potrieb a doplnkov, ktoré by sa zároveň predávali za prijateľné ceny. Našim poslaním je predávať kvalitné domáce a kuchynské potreby svetových značiek na celom Slovensku a Česku, za ceny, ktoré si môže dovoliť skutočne každý. 

Náš sortiment je široký, no špecializujeme sa predovšetkým na predaj hrncov a panvíc, pričom náš sortiment neustále rozširujeme a modernizujeme. V obchode ale nájdete takmer všetko, čo vaša kuchyňa môže potrebovať. Od sitiek na sypaný čaj, až po multifunkčné pekáče prvotriednej kvality. Nájdete u nás presne také, aké by sme radi používali v našej kuchyni aj my.

Našou víziou do budúcna je rozširovať náš sortiment o ďalšie produkty podľa vašich potrieb tak, aby ste si u nás dokázali zariadiť kuchyňu “od A po Z”. Zároveň by sme radi distribuovali naše produkty aj do ďalších krajín.

Dúfame, že s nákupom u nás budete naozaj spokojní :)

Informácie:

  • Email: info@hrniec.sk
  • Tel.: +421 220 924 300
  • Stažnosti: staznosti@hrniec.sk