Kameninový panvica WOK Ø 32 cm EH6169

Indukčný ohrev
Plynový ohrev
Elektrický ohrev
Sklokeramický ohrev
Vhodné do umývačky

Spoľahlivý wok ideálny na prípravu ázijských jedál. Môžete na ňom rýchlo vyprážať zeleninu a kuracie mäso, čo poskytuje chutný efekt pripravených jedál. Veľmi ľahko sa čistí. Dno sa nepripaľuje

27,90 €
Nie sme platcami DPH
Skladom

Panvica s nepriľnavým prírodným dvojvrstvovým povlakom odoláva vysokým teplotám. Mramorový povlak neobsahuje chemikálie PFOA. Výhody mramorovaného povlaku je mnoho. Je nelepivý, ľahko sa čistí. Je ideálny na prípravu chutných a voňavých jedál. Vhodný pre indukčné, elektrické a plynové sporáky. Pohodlná, ergonomická, neohrievajúca sa rukoväť z čierneho plastu príjemného na dotyk. Silné, nedeformujúce sa dno. Vysoko kvalitné materiály. Vhodné do umývačky riadu.

Panvicu WOK používali už starí Číňania pred dvoma tisíckami rokov. Postupne sa rozšírila ďalej do Indie, Barmy, Singapuru a ďalších kútov Ázie a s tradičnou čínskou kuchyňou sa časom dostala aj do Ameriky a Európy, kde sa v súčasnosti teší naozaj veľkej obľube. Masívna panvica s unikátne zvrásneným antiadhéznym povlakom s charakterom nelešteného prírodného kameňa, pokrmy sa na špeciálne štruktúrovanom povrchu panvice nepripaľujú, prepekajú sa rovnomerne a zachovávajú si svoju prirodzenú chuť i šťavnatosť.

Rozmery:

  • Priemer 32 cm
  • Výška 2 cm
  • Hrúbka dna 5 mm
Kód: #96599

Tabuľka dát

Priemer
32 cm
Materiál
Kameninový povrch
Plast
Výška
2 cm
Pokrievka
Nie
Indukčný ohrev
Áno
Plynový ohrev
Áno
Elektrický ohrev
Áno
Sklokeramický ohrev
Áno
Vhodné do umývačky
Áno