Rýchlovarná kanvica ZILNER 1.8 l, červená

Kanvica je základným prvkom kuchynského vybavenia, umožňuje vám pripraviť lahodnú aromatickú kávu, čaj, bylinky a mnoho ďalších nápojov. Okrem toho vám umožní rýchlo uvariť vodu potrebnú na prípravu rôznych receptov. Funkčná rýchlovarná kanvica ZILNER ZL-104 sa s touto úlohou dokonale vyrovná.

21,90 €
Nie sme platcami DPH
Posledné kusy v sklade

Rýchlovarná kanvica ZILNER ZL-104 poskytuje čistú vodu bez škodlivých látok a má originálny dizajn. Vyznačuje sa červeno bielou farbou, tvarovaným tvarom a praktickou rukoväťou. Je vyrobený z odolného plastu, ktorý sa nezahrieva a chráni používateľov pred popáleninami. Vnútri varnej kanvice ZILNER ZL-104 je vykurovacie teleso vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Rýchlovarná kanvica ZILNER ZL-104 bude dobre fungovať v každej domácnosti aj v profesionálnej reštaurácii. Má objem 1,8 litra. Otočná základňa o 360 ° C.

Rýchlovarná kanvica ZILNER ZL-104 má mnoho bezpečnostných funkcií, má kontrolku, ochranu proti prehriatiu a automaticky sa vypne, keď do nej vstúpi voda. Navyše sa ľahko čistí, zvonku stačí použiť vlhkú handričku a vo vnútri je vyberateľný a umývateľný filter.

Kód: #96545

Tabuľka dát

Objem
1,8 l
Materiál
Nerez
Plast
Farba
Biela
Červená